צילום אירועים במרכז

בכל יום מתרחשים מאות אירועים ברחבי הארץ; חתונות, בר\בר מצווה, בריתות ואפילו ימי גיבוש לעובדים. לא משנה באיזה אירוע מדובר, צילום אירועים הוא תמיד דבר מתבקש. כך, מקבל האירוע רובד נוסף והאורחים (וכמובן חתני השמחה), זוכים במזכרת נהדרת באיכות גבוהה אליה יוכלו לחזור בכל פעם שירצו להיזכר באירוע שלהם.

צילום אירועים בכל מיני רבדים

כיום, צילום אירועים הוא כבר מזמן לא רק סדרה של תמונות רגילות המתעדות רגעים. מה זאת אומרת? המשמעות היא, שחברות העוסקות בצילום אירועים מציעות קשת רחבה של שירותי צילום, לדוגמא:

  • רגע לפני החופה – לפני שתצעדו לחופה, זה בדיוק הזמן לצאת לסשן צילומים מרהיב, כשאתם כבר לבושים בבגדי החתונה. התוצאה? סדרת צילומים מרשימה ויוצאת דופן, כמו מקטלוג. את אותו דבר אגב ניתן לעשות גם באירועי בר\בת מצווה, כשחתן או כלת המצווה ייצאו לסשן צילומים כשהם לבושים בבגדים שילבשו באירוע.
  • וידאו – את האירועים יצלמו גם במצלמות וידאו משוכללות ויצרו בסופו של דבר סרטון המתעד את האירוע כולו! בעוד כמה שנים, בערב שישי גשום, תוכלו להתפנק על הספה עם כוס שוקו חם, ולצפות שוב בערב המיוחד שלכם.
  • וכמובן, תמונות! – האורחים שלכם ישמחו להצטלם אתכם וכמובן אחד עם השני, ולקבל את התמונות בשלב מאוחר יותר לאחר האירוע. כיום צילום תמונות באירועים הוא חלק בלתי נפרד מכל אירוע.

פוטושוט מצלמים לכם זיכרון מושלם!

נעים מאוד, אנו בחברת פוטושוט שמחים שהגעתם אלינו, ושמחים עוד יותר על האפשרות שניתנה לנו להיות חלק מהשמחה שלכם! אנו מזמינים אתכם להציץ בתיק העבודות שלנו, וליצור עמנו קשר. כל שנותר לכם לעשות זה רק ליהנות מהערב, ולהשאיר לנו את עבודת הצילום והתיעוד – ושיהיה לכם במזל טוב!

להזמנת צלם אירועים במרכז התקשרו עכשיו ל – 052-8282308 או השאירו פנייה דרך האתר.

התקשרו עכשיו – 052-828-2308

צרו קשר